Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Poszukuję paczek kosmetyków dla mężczyzn

Poszukuję paczek kosmetyków dla mężczyzn

Miłe panie, jest sprawa – co to są beglossy? Już któryś raz mi się ta nazwa obiła o uszy, ale nie wiem za bardzo o co tu biega. Generalnie są to jakieś paczki z kosmetykami, ale coś więcej??

miko_poz

Posty: 11

 
Ja bym zdecydowanie doradzała Beglossy, to jest moim zdaniem najlepsze rozwiązanie na rynku, jeśli chodzi o kosmetyki. Cała zabawa polega na tym, żeby subskrybować pudełko przez stronę www.beglossy.pl. Co się w nim znajdzie? To niespodzianka:-) Generalnie nad zestawem czuwają eksperci, którzy starają się wybierać najlepsze rzeczy, dopasowane do konkretnego klienta. Fajna sprawa!

szulmar

Posty: 16

 
Zupełnie nie kojarzę internetowych sklepów z kosmetykami. Jakoś ogólnie nie jestem przekonana do kupowania w necie...tak, tak zostałam kilka kroków za całym światem...jak zawsze :) Może mi ktoś coś doradzi? Pozdrawiam! Gocha.

Imie23

Posty: 23

 
Pozytywne opinie słyszałam od znajomych na temat beGlossy, ale sama nie korzystałam z tej opcji. Ponoć są to bardzo ciekawie zaopatrzone pudełeczka z miniaturkami kosmetyków za symboliczną cenę. Muszę kiedyś spróbować i zamówić. Pozdrawiam!

Albercik3

Posty: 16

 
Lubię markowe kosmetyki, a najbardziej mi ostatnio pasują rzeczy od Dolce i Gabbana. Tylko problem w tym, że ceny jak na moje studenckie możliwości mają za duże ;PP

mati

Posty: 26

 
Ja to zawsze pod choinkę dostaję kosmetyki, niby fajnie, bo zawsze się przydadzą, ale to już się robi tak nudne i przewidywalne...Bo tak głupio, jak już z góry wiesz co dostaniesz.

Him-Tuuu

Posty: 17