Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Hurtownia perfum, poszukuję !!!

Hurtownia perfum, poszukuję !!!

Słyszałem, że w Anglii można zdecydowanie taniej zamówić perfumy projektantów. Mnie interesują tylko hurtowe ilości, więc jakby ktoś coś, to jestem zainteresowany. Liczę tylko na poważne odpowiedzi.

ambrozy56

Posty: 10

 
Nie narzekajcie. Większość hurtowni z perfumami w Anglii nie wymaga zamówień ogromnych ilości. Jest zwykle podana cena, od której realizują zamówienia z przesyłką. A bezpośrednio to możesz przyjść i kupić sobie jeden flakonik :)

szymon2626

Posty: 18

 
Nie narzekam, bo w Anglii można kupić kosmetyki naprawdę bardzo tanio. Znajomi dziwią się, że tak wieloma ich zawsze obdarowuję. Oczywiście, że najlepiej przyjechać tu na miejsce i znaleźć sobie coś pewnego na stałe. To właśnie z dystrybutorami perfum z UK najczęściej współpracują drogerie i perfumerie z całej Europy :)

Watuniaa

Posty: 18

 
W takie obniżki nie wierzę :D No chyba, że chcesz zamówić czegoś naprawdę większą ilość. Znajoma miała kiedyś kontakt do dystrybutora perfum w UK i owszem miała dużo taniej, ale musiała zamawiać na jakąś tam minimalną kwotę. Pojedynczo to się chyba nie opłaca, bo trzeba doliczyć koszt przesyłki.

ewu1u01

Posty: 25

 
Polowałam na tanie markowe perfumy i mam https://makeupmania.eu. Jak jesteście w UK to koniecznie odwiedźcie. Zamówić hurtowo w naprawdę okej cenie można przez internet.

phonik

Posty: 20

 
Wszystko zależy od tego, czym jesteś dokładnie zainteresowana. Mogę podesłać adresy wiarygodnych hurtowni kosmetycznych w Anglii, gdzie taniej znaczy nawet do 70% mniej niż u nas.

olbrzym88

Posty: 13

 
Jestem w Anglii od kilku miesięcy i jak na razie sama ogarniam temat tanich perfum. W typowych sklepach i perfumeriach jest mnóstwo promocji. To prawda, że w hurtowniach będzie chyba jeszcze taniej. Jak coś konkretnego znajdę, to niewątpliwie nie zapomnę wrzucić na forum.

MBsmoke

Posty: 10

 
Czekam aż pojawi się tu więcej w temacie dystrybutorów perfum. Tak bez polecenia to trochę strach korzystać z pierwszej lepszej oferty. Mam nadzieję, że podzielicie się tu swoimi doświadczeniami. Dobrym pomysłem jest wybrać się osobiście, ale na razie jestem uziemiona przez pracę :)

23-Obert

Posty: 7

 
Proponuję zerknąć sobie na oferty z UK i porównać ceny. Niektóre markowe perfumy mają ceny porównywalne z naszymi, ale większość jest sporo tańszych. Jestem w Anglii od ponad trzech lat. Nietrudno jest tu znaleźć dobre oferty. Zwłaszcza jeśli chcesz kupić hurtem dają jeszcze większe zniżki. Hurtem nie chodzi o mega wielkie ilości :D

Wegierek86

Posty: 26

 
Nie szukałabym, gdybym nie znalazła się w UK. A tak to chociaż wiem już na przyszłość, że tutejsze oferty, jak hurtownia perfum to po prostu super oszczędności. Nie miałam pojęcia, że za tak niewielkie kwoty można tu kupić flakonik renomowanych perfum, za które u nas w kraju trzeba zapłacić kosmiczną kwotę.

Lupusx

Posty: 11