Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kolonie legnica, znacie ?

kolonie legnica, znacie ?

Łatwo dziecko nauczyć pływania? Jak nie zniechęcić go do wody tylko zachęcić? Ma ktoś w tym doświadczenie?

nemiasty

Posty: 1

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, wobec tego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

bladek

Posty: 3

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

PaweL

Posty: 6

 
Nie przepadam za wodą, lecz naprawdę dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, lecz jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

sgemino

Posty: 12

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

090913123

Posty: 4

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dziś pływała o dużo lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, albowiem nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

nighthaze

Posty: 5

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, lecz nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i rzeczywiście radzą sobie niezwykle dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niezwykle, lecz to niezwykle przyda.

miga

Posty: 6

 
U nas moja żona umie pływać, lecz ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą troszkę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeżeli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

dermawer

Posty: 7

 
Pływanie się niezwykle przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie należałoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym wypadku braliśmy lekcje indywidulane, albowiem tak nam było wygodniej i dziecko o mnóstwo szybciej nauczyło się pływać.

Miluśkooo2

Posty: 5