Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Stadnina koni nad morzem, gdzie odpoczywacie?

Stadnina koni nad morzem, gdzie odpoczywacie?

Hej, znacie jakieś fajne nadmorskie ośrodki. Szukam pokoi gościnnych nad morzem. Dobrze byłoby, żeby ośrodek był niedaleko plaży.

Jadę z dzieciakami, więc tak będzie nam łatwiej.

kuBawodzu

Posty: 12

 
Nie mogę się doczekać. Zamówiłam sobie pobyt w spa nad morzem. Wreszcie odetchnę od całego roku pracy i obowiązków. Dwa lata do tyłu też tam byłam i polecam taki pobyt wszystkim paniom, które szanują siebie, swoją urodę i swoje zdrowie. I najlepiej wyjechać samemu i złapać dystans do otaczających nas ludzi.

dobryrd

Posty: 21

 
Hej, wynajmujcie domki kempingowe we władysławowie. Komfort, wygoda i wszystko jest ok, na ośrodku mają boiska do siatki, koszykówki, piłki nożnej itp. atrakcje. Nie ma to jak wyjazd nad morze.

Bienkus

Posty: 29

 
Jeżeli pole namiotowe nad morzem to tylko tutaj http://www.domki-kempingowe.com.pl. Parę razy mieliśmy okazję z przyjaciółmi spędzić w tym ośrodku wakacje. Jest ekstra, niezapomniane chwile i wszystko poza tym ok. Władysławowo górą. !!!!!!!!

Gurugum

Posty: 24

 
Mnie udało się właśnie w tamtym roku wyjechać do władysławowa do spa. Niezapomniane przeżycia i niezapomniany pobyt. Wszystkim gorąco coś takiego polecam.

Wegierek86

Posty: 26

 
Jedziemy z dziećmi do Władysławowa. Naszą letnią przygodę zaplanowaliśmy na polu namiotowym nad morzem. Mamy oczywiście trochę obaw, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dzieci nie są maleńkie bo 11 i 12 lat więc same są bardzo podekscytowane takimi innymi wczasami. Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a wakacje będą udane.

OjOjdzi45

Posty: 16

 
Znajomi przekonywali nas właśnie do wynajęcia pokoi gościnnych we władysławowie w tym roku. Mieliśmy całkiem inne plany, ale z tego co widzimy ten ośrodek jest naprawdę bardzo fajny. Być może się skusimy.

gregcie@

Posty: 16

 
Jedziemy z dziećmi do Władysławowa. Naszą letnią przygodę zaplanowaliśmy na polu namiotowym nad morzem. Mamy oczywiście troszkę obaw, lecz kiedyś musi być ten pierwszy raz. Dzieci nie są maleńkie bo 11 i 12 lat więc same są bardzo podekscytowane takimi innymi wczasami. Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze a wakacje będą udane.

gregBard

Posty: 22

 
Wynajmowaliśmy pokoje gościnne we władysławowie i mamy niezmiernie idealne zdanie o ośrodkach wczasowych w tym mieście. Te proponowane na forum też są ok. Dla mnie ogólnie Władysławowo jest miastem, które od dziecka jeszcze z rodzicami często odwiedzaliśmy podczas wakacji.

johncena67

Posty: 17