Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Witajcie. Planuję urlop w Międzywodziu i stąd moje pytanie. Jaki hotel możecie mi polecić z własnego doświadczenia? Zależy mi na dobrym standardzie. Pokój dla czterech osób. Zależy mi, aby było blisko do plaży. Co proponujecie.

nighthaze

Posty: 3

 
Osobiście bardzo lubię jak ośrodek jest położony blisko plaży. Wtedy sobie spokojnie wstaję i idę, nie muszę się daleko przedzierać. Takich ośrodków jest całkiem sporo i zdecydowanie jest w czym wybierać.

dof77

Posty: 9

 
Jeżeli o mnie chodzi to uwielbiam nasze morze. Mogę tam jeździć do rok, jedynie szukam miejsc żeby była jakaś rozrywka jak będzie padało. Bo to największy problem.

Alesek3

Posty: 8

 
Nad Bałtykiem lubię przebywać, jedyne czego nie lubię to jest to, że czasami pogoda jest kiepska. Wtedy nie pozostaje nic innego jak siedzenie najlepiej w SPA lub na basenie.

MBsmoke

Posty: 10

 
Uwielbiam podróże, poznawanie nowych miejsc. Już nie mogę się doczekać tegorocznych wakacji. Mamy zaplanowany pobyt w Trójmieście. Myślę, że to będą super wakacje i wszyscy będą zadowoleni.

zoferek

Posty: 4

 
Ja byłem w ośrodku Gryf w Międzywodziu. Świetny standard w pokojach, basen i spa. Do tego taneczne wieczorki. Ogólnie to zdecydowanie na plus rozwiązanie. Ja byłem z tego ośrodka bardzo zadowolony!

kluska4

Posty: 15

 
Ja lubię nad morzem mieszkać blisko głównych ulic. Z drugiej strony ze względu na dzieci i rodzinę, to niekoniecznie wybieramy głośne i znane miejscowości. Często są to mniejsze i spokojniejsze. Tam wypoczywam najlepiej

Bienkus

Posty: 10

 
Byłem ostatnio w ośrodku wypoczynkowym. Wyjście z niego praktycznie prosto na wydmy. Generalnie rewelacyjna sprawa. Takie wakacje to jest coś cudownego. Serdecznie polecam każdemu kto lubi aktywny wypoczynek.

debuchtr

Posty: 11

 
Jak wygląda sprawa parkowania kamperem w różnych miejscach? Trzeba stawać tylko na wyznaczonych miejscach czy można parkować dowolnie? Może mi ktoś to dobrze wytłumaczyć

Michasik

Posty: 18

 
Hotele nad Bałtykiem potrafią coraz bardziej zadziwiać. Coraz częściej mają super standard i przebywanie w takich hotelach to czysta przyjemność. Każdemu polecam dobre hotele ze spa i basenami.

matek562

Posty: 16