Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

hotel dla zwierząt, czy warto ?

hotel dla zwierząt, czy warto ?

Planujemy wakację i nie możemy zabrać ze sobą psa. Czy hotel dla psów jest odpowiednim miejscem? Proszę o opinie.

alibuś34

Posty: 2

 
Ja też boję się zostawiać pieski w hotelach, jednak niedługo będę musiała to zrobić. Niezmiernie chętnie usłyszę o jakiś hotelach dla psów w małopolsce.

roudee

Posty: 6

 
Przed oddania pieska do hotelu dla zwierząt musisz upewnić się, iż ma on wszystkie podstawowe szczepienia. Naturalnie również trzeba zbadać, kto i jak będzie zajmował się naszą psiną podczas naszej nieobecności.

saradonin

Posty: 5

 
Wybierając hotel dla psów w podkarpackim musisz do nich jechać i sprawdzić, jakie kwalifikacje mają pracownicy i jak zachowują się w stosunku do psów.

labuh

Posty: 7

 
Powiem wam, że jeśli w danym hotelu dla psów, właściciel lub pracownicy podchodzą do nich z sercem to piesek nie odczuje tak naszej nieobecności. Nie wolno mówić, że wszystkie hotele są złe.

09_opelek

Posty: 2

 
Ja zostawiłam swojego pieska na 10 dni w hotelu dla psów w bieszczadach. Piesek miał całodobową opiekę, zabaw mu nie brakowało, dodatkowo miał dwa spacery dziennie po pobliskim lesie, jak i również korzystał z wybiegu. Polecam wam ten hotel http://wilczeserce.pl.

cecyli2

Posty: 19

 
Pracowałam kiedyś w jednym hotelu dla psów na podkarpaciu i powiem wam, że pieski były szczęśliwe. Dostawały codziennie jedzenie, świeżą wodę, jak i również było pełno różnych zabaw i długie spacery po pobliskim lesie.

Ventooo1

Posty: 9

 
Wybierając hotel dla psów w podkarpackim musisz do nich jechać i sprawdzić, które kwalifikacje mają pracownicy i jak zachowują się w stosunku do psów.

waldek3551

Posty: 10

 
Nie wszystkie hotele dla zwierząt debica są śliczne. Wszystko rozchodzi się, kto będzie się zajmował naszym psem. Jeśli faktycznie jest to osoba co kocha zwierzęta to piesek zostanie otoczony wielką miłością.

Serwet87

Posty: 12

 
Wydaję mi się, że najlepiej pieska oddać na kilka dni komuś z rodziny z kim piesek się zna. Jednakże jeśli nie posiadasz nikogo takiego to możesz spróbować szukać dobrego hotelu dla psów w dębicy.

Dermny67

Posty: 23