Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kto do mnie dzwonił, polecicie ?

kto do mnie dzwonił, polecicie ?

Czy to prawda, że jeśli dzwoni do nas nieznany numer z UK to możemy zapłacić za połączenie bardzo dużo pieniędzy? Słyszałem sprzeczne informacje i nie wiem, co o tym myśleć?

gargulek5

Posty: 1

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeżeli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeżeli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

Appell

Posty: 11

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

namok

Posty: 5

 
Różnie to bywa, wobec tego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie weselimy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Mam rodzinę w UK, dlatego muszę zawsze uważać. Można się naprawdę na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, ale zaoszczędzimy sporo stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

Ajumer56

Posty: 4

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeżeli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wówczas czy to ktoś niebezpieczny.

Klarkat56

Posty: 27

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

tigra32

Posty: 17

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem niezwykle zadowolony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to niezwykle bezproblemowe do zrobienia.

Grabow12

Posty: 4

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Stosownie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, jaka może nas kosztować niesłychanie sporo zdrowia. Oczywiście stracimy też niesłychanie sporo swoich pieniędzy.

Nauken56

Posty: 12

 
Bez problemów można znaleźć mnóstwo serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, iż jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeżeli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Aligat56

Posty: 19