Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

renowacje

renowacje

Może ktoś z Was tutaj zna jakąś firmę, która zajmuje się wykonywaniem remontów na obiektach, które są pod ochroną konserwatora? Chodzi dokładniej o budynek mieszkalny, kamienicę z końca XIX wieku, ale właśnie pod opieką konserwatora. Remont kompleksowy zarówno jeśli chodzi o wykonanie elewacji jak i wnętrz klatek schodowych, stolarka okienna, drzwiowa.

labuh

Posty: 1

 
My mieliśmy okazję współpracować z biurem Arkada jeśli chodzi o remont zabytkowej kamienicy. Dla nas duża wygoda, bo odpowiadali na początku za przygotowanie projektu, potem zajmowali się także realizacją prac. Ogólnie po ich stronie bardzo duże doświadczenie, dzięki czemu bardzo sprawnie sobie radzą także z tym, by odpowiedzieć skutecznie na to jakie wymagania stawia konserwator.

TomekK

Posty: 6

 
Polecam faktycznie ofertę firmy Arkada (http://arkada-architektura.pl). Remontują typowo budynku zabytkowe i faktycznie mają w temacie bardzo duże doświadczenie. Dzięki temu masz pewność, że remont będzie zrobiony na dobrym poziomie, jakość prac faktycznie taka, że inwestycja w ten sposób dostanie drugie życie.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
U nas przy remoncie kościoła również był ten sam model jeśli chodzi o współpracę z firmą http://arkada-architektura.pl. Kompleksowa oferta na początek projekt prac, a potem pod ich okiem również konkretna ich realizacja. Więc jeśli chodzi o nas to możemy zdecydowanie ich polecić. Na pewno będą w stanie na wysokim poziomie zrealizować prace budowlane z budynkami zabytkowymi.

Grabow12

Posty: 2

 
W mojej ocenie najlepszym rozwiązaniem zawsze jest szukanie firmy remontowej, która robi prace remontowe na budynkach zabytkowych i wie jakie oczekiwania mają konserwatorzy. Wtedy to znalezienie wykonawcy będzie dużo łatwiejsze i będzie łatwiej opowiedzieć projektem na oczekiwania i wymogi jakie konserwator będzie stawiał.

Jumer45

Posty: 2

 
Szukaj wykonawcy, który od dawna pracuje na zabytkach to będziesz miał pewność, że wykonanie remontu będzie łatwiejsze i będzie to można również zrobić w zgodzie z tym jakie wymagania, warunki, oczekiwania będą się pojawiały ze strony konserwatora zabytków, a niestety z takimi różnymi wymogami należy się liczyć i trzeba będzie na nie odpowiedzieć remontem.

yarofe

Posty: 6

 
W przypadku remontu budynku, który jest pod ochroną konserwatora konieczne będzie szukanie wykonawcy z doświadczeniem, który kompleksowo zajmie się takim remontem i będzie w stanie wykonać prace na dobrym poziomie uwzględniając między innymi to jakie wymogi może stawiać konserwator.

TomekK

Posty: 4

 
Niestety bez firmy, która specjalizuje się w remontach zabytkowych budynków będzie ciężko je wykonać. Jestem po takich konsultacjach i dopiero firma Arkada (http://arkada-architektura.pl) dała radę przygotować taki projekt, który został zaakceptowany przez konserwatora i realizacja potem również przebiegła bez większych problemów. Ale trzeba mocno pilnować się szczegółów.

Black_Riot

Posty: 2

 
Jeśli masz problem z konserwatorem zabytków to przed remontem szukaj takiej firmy, która od lat działa w tej branży i ma za sobą wiele projektów wykonywanych pod okiem konserwatora. To najlepsza opcja, bo doświadczenie tutaj pomorze w przygotowaniu takiego projektu, który konserwator będzie w stanie zaakceptować.

czapelka

Posty: 2

 
Jeśli jakąś firma zajmuje się remontami zabytków to będzie można liczyć na jej duże doświadczenie w temacie i faktycznie będzie można oczekiwać, że wykonane prace nie tylko będą przynosiły dobre efekty estetyczne, ale będzie można również oczekiwać, że zostaną one pozytywnie odebrane prze konserwatora zabytków, bo to on najczęściej stawia problemy przy takich remontach.

westtt5

Posty: 16