Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

gabinet kosmetyczny kraków, gdzie ?

gabinet kosmetyczny kraków, gdzie ?

Witam. Z tego co widzę, wiele osób poleca Muneca w Krakowie. Jeśli korzystałyście u nich z zabiegu depilacji i jesteście zadowolone, to napiszcie. W planach mam laserową depilację, ale jak na razie poszukuję depilacji woskiem w idealnym gabinecie.

Nikiiii

Posty: 6

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w porządnej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o dużo za mnóstwo. Widziałam później, iż ceny są zdecydowanie niższe.

marek

Posty: 8

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

pawel253

Posty: 17

 
Też mnóstwo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezmiernie dobry sprzęt i fachowych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś wykwalifikowany zabieg na twarz. Efekt jest wyśmienity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

345_14

Posty: 14

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

QwerTery

Posty: 13

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, jaka umiejętnie podchodzi do własnej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie nieprofesjonalne osoby :(

gregBard

Posty: 9

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D ale chodzę regularnie na peelingi chemiczne, ponieważ te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, ale boję się, że jak zacznę, to będę tak stale musiała.

jarossse

Posty: 9