Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kalkulator BMI, opinie

kalkulator BMI, opinie

Czy zwracacie uwagę na jakość powietrza a bieganie? Chciałbym dowiedzieć się, czy smog w mieście ma wpływa na nasze zdrowie podczas biegania?

MBsmoke

Posty: 1

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas gigantycznego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

Lupusx 

Posty: 8

 
Kiedy na dworze jest smog, na ogół unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niesłychanie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

pawel253

Posty: 4

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

namok

Posty: 14

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Wobec tego na wielu stronach możesz odnaleźć sporo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

lalunik

Posty: 12

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Klakierek56

Posty: 5

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a zarówno jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

mirekp2005

Posty: 4

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednakże nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

Lupusx

Posty: 2

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Fajae

Posty: 18

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Aniusiaaa1

Posty: 3