Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

nowoczesne domy z bali, oferta

nowoczesne domy z bali, oferta

Interesują mnie domy z bala i nie wiem gdzie mogę znaleźć firmę, która ma niskie ceny, ale i solidnie wszystko wykonuje?

gargulek5

Posty: 1

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był niezwykle tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, natomiast i grubsze. Najgrubszy, jeżeli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, natomiast wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Propozycja jest niezwykle dobrze przygotowana.

Pyuhyo

Posty: 2

 
Podobają mi się współczesne domy z bali, natomiast niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niezmiernie dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Grabow12

Posty: 4

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Kitas

Posty: 3

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bowiem nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, iż otrzyma się niezmiernie niskie ceny.

Trener

Posty: 4

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem rzeczywiście niesłychanie niskie ceny. Jestem zadowolony, albowiem całą pracę wykonali niesłychanie solidnie.

Klara323

Posty: 2

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

dzaman

Posty: 3

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

Eksperttt45

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o wyliczenie kosztów budowy domów z drewna to można to zrobić na stronie https://wondorf.net/pl/log-wooden-house-calculator. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się inne opcje projektu.

irecki67

Posty: 3

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo oferta jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

mirekp2005

Posty: 3